Wybrane ralizacje


Przedsiębiorstwo Ogólno-Budowlane „Tatrzańska Firma Budowlana” 

mające swoją siedzibę w Małym Cichym koło Zakopanego, rozpoczęło swoją działalność z dniem 10 stycznia 1994 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które poparte jest odpowiednim wykształceniem możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonania zleconych prac. Dysponując wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów w różnych dziedzinach, specjalistycznym sprzętem oraz używając najwyższej jakości materiałów  firma ma możliwość działania w sferze  budownictwa użyteczności publicznej, budownictwa mieszkaniowego oraz budownictwa  regionalnego i zabytkowego.
Działalność pomocnicza obejmuje produkcję konstrukcji drewnianych i wyrobów typu gonty drewniane czy rynny drewniano-miedziane.

„Tatrzańska Firma Budowlana”  należy do grupy firm, których podstawową działalnością jest świadczenie usług jako generalny wykonawca oraz na rzecz inwestorów. Zadaniem firmy jest więc utrzymanie się na rynku, na którym występuje bardzo duża konkurencja. Poprzez stosowanie nowoczesnych technologii, wysokiej jakości prowadzonych usług oraz stosowanie konkurencyjnych cen ofertowych.

„Tatrzańska Firma Budowlana” z Małego Cichego jest jedną z większych  firm specjalizujących się w restauracji zabytkowych obiektów i zabudowie regionalnej,  działającą na terenie województwa małopolskiego i nie tylko. Firma wykonała np. blisko 100 remontów zabytkowych kościołów.  Wysoka jakość wykonywanych robót, poparta licznymi referencjami ze zrealizowanych obiektów, terminowość i kompleksowość wykonywanych prac pozwalają skutecznie konkurować z firmami z całego kraju oraz zagranicznymi.